Aktualności » Zarząd » XX Zjazd Naukowy PTDL 19-22 październik br. - punkty edukacyjne "twarde" i niższa opłata rejestracyjna !!!

Anna Mertas, prof. SUM 08/07/2022 00:00

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej zapraszam Państwa na Jubileuszowy XX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, który odbędzie się w Centrum Kongresowym Targi Kielce, w dniach 19-22 października 2022 roku.

XX Zjazd PTDL to wydarzenie naukowo-szkoleniowe bardzo ważne dla diagnostów laboratoryjnych, ponieważ umożliwia zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami we wszystkich dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej. Zjazdowi tradycyjnie towarzyszyć będzie Wystawa Firm.

Uczestnicy Zjazdu, którzy z wynikiem pozytywnym zaliczą test otrzymają imienny certyfikat z 16 punktami edukacyjnymi "twardymi" (!!!)Uczestnicy Zjazdu, którzy nie zaliczą lub nie przystąpią do testu otrzymaja imienny certyfikat z 6 punktami edukacyjnymi "miękkimi".

Równocześnie informuję, że Zarząd Główny PTDL podjął starania o dofinansowanie Zjazdu w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki "Doskonała nauka". Licząc na uzyskanie dofinansowania i wychodząc na przeciw oczekiwaniom Osób planujących udział w Zjeździe podjęta została decyzja o obniżeniu opłaty rejestracyjnej (szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Zjazdu w zakładce "Dla Uczestnika")). Osoby, które uregulowały już opłatę rejestracyjną w wyższej aniżeli obecna kwocie, uzyskają zwrot różnicy na podstawie faktury korygującej. 

Aktualny merytoryczny program Zjazdu oraz informacje organizacyjne zamieszczone są na stronie internetowej dostępnej poprzez następujący link:

https://20zjazdptdl.targikielce.pl/

 

Zachęcam Państwa do udziału w XX Zjeździe Naukowym PTDL

serdecznie zapraszając na to wydarzenie do Kielc,

Anna Mertas

prezes Zarządu Głównego PTDL 

Copyright © 2004-2023 PTDL