Aktualności » Warszawa » KOMUNIKAT

Olga Ciepiela 08/03/2023 16:38

Szanowni Państwo! Zgodnie z decyzją Zarządu Oddziału od posiedzenia marcowego certyfikaty z punktami edukacyjnymi za udział w posiedzeniu-naukowo szkoleniowym będą wystawiane wyłącznie członkom PTDL z opłaconymi składkami członkowskimi.

Jednocześnie informujemy, że certyfikaty będą wystawiane w rozliczeniu rocznym, tj. za cały rok w pierwszym kwartale roku następnego.

Jedynie w roku kończącym cykl rozliczeniowy szkolenia ciągłego certyfikaty z punktami będą wystawione w roku, w którym odbywały się posiedzenia, tak aby umożliwić Państwu udokumentowanie szkolenia ciągłego.

Jeśli macie Państwo wątpliwości dotyczące opłacenia swoich składek, prosimy o mail na adres: skladki.ptdl.warszawa@gmail.com. Skarbnik Oddziału będzie na bieżąco odpowiadał na Państwa wiadomości.

Jednocześnie informujemy, że osoby zalegające ze składkami (jeśli Zarząd posiada ich adres mailowy) w najbliższym czasie otrzymają wiadomości z prośbą o uregulowanie zaległości lub podjęcie decyzji dotyczącej skreślenia z listy członków Towarzystwa.

Copyright © 2004-2023 PTDL