Aktualności » Warszawa » Sympozjum "Inspiracje diagnostyczne" online 8-9.09.2020 r.

Sławomir Białek 27/08/2020 00:00

Szanowni Państwo, członkowie Oddziału Warszawskiego PTDL

Zapraszam do udziału on-line w sympozjum "Inspiracje diagnostyczne" - bardzo ciekawy program.

Poniżej informacja ze strony Zarządu Głównego PTDL.

dr Sławomir Białek

Szanowni Państwo,
 serdecznie zapraszam do udziału w Sympozjum Naukowym Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej pt. „Inspiracje diagnostyczne”, które było zaplanowane w marcu br. natomiast ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną odbędzie się w terminie  8 - 9  września 2020 roku. Sympozjum będzie realizowane w formule bezpośredniej transmisji on line ze studia, w którym obecni będą wykładowcy i osoby prowadzące sesje.
Sesja I rozpocznie się w dniu 8 września br. (wtorek) o godzinie 15.00, natomiast Sesja II rozpocznie się w dniu 9 września br. (środa) o godzinie 15.00. Każda z sesji zakończona będzie dyskusją (dzięki możliwości zadawania pytań poprzez chat) oraz testem.
Uczestnicy Sympozjum, którzy udzielą odpowiedzi na pytania testowe otrzymają imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi „twardymi” za uczestnictwo w Sesji I i/lub Sesji II. Natomiast uczestnicy Sympozjum, którzy nie przystąpią do testu otrzymają imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi „miękkimi” (zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. w sprawie ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych  - Dz.U. poz. 1519).
Szczegółowy program Sympozjum „Inspiracje diagnostyczne” oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na następującej stronie internetowej Sympozjum: 
Zarówno udział w Sympozjum jak i certyfikaty uczestnictwa są bezpłatne. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji, a na 3 dni przed wydarzeniem link oraz hasło do transmisji Sesji Sympozjum.
Zachęcam Państwa do udziału w Sympozjum „Inspiracje diagnostyczne”,
Anna Mertas, \
prezes Zarządu Głównego PTDL

Copyright © 2004-2023 PTDL