Aktualności » Szczecin » Zaproszenie na konferencję on-line „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” 18.03.2023

Ewa Czerska 12/02/2023 00:00

Szanowni Państwo,

 

już po raz dwudziesty siódmy mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” organizowanej przez Klinikę Reumatologii, Chorób Wewnętrznych, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielną Pracownię Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie.

Wiosenna edycja odbędzie się pod hasłem  

„Ciąża – aspekty kliniczne i laboratoryjne.

Nerki – co ma szczególny wpływ na diagnostykę zaburzeń ich funkcji?”.

 

Sympozjum odbędzie się w sobotę 18 marca 2023 r. w formule on-line w godz. 10:00–14:00.

Dostęp do platformy będzie możliwy jeszcze przez 7 kolejnych dni od zakończenia konferencji, tj. do 26 marca do godz. 12:00.

 

Wśród problematyki poruszanej w trakcie sympozjum znajdą się między innymi zagadnienia związane z wyzwaniami i trudnościami diagnostycznymi w praktyce ginekologicznej, sytuacjami klinicznymi stanowiącymi swoiste punkty alarmowe w przebiegu ciąży, ze szczególnym uwzględnieniem monitorowania funkcji nerek u ciężarnych, a także właściwym planowaniem i prowadzeniem ciąży w szczególnych sytuacjach klinicznych – u pacjentek chorych na układowe choroby tkanki łącznej.

Część druga uzupełniona będzie kliniczną i laboratoryjną oceną aktualnego stanu wiedzy związanego z diagnozowaniem uszkodzenia funkcji nerek i próbą odpowiedzi na pytanie:

Czy choroby nerek rozpoznawane są zbyt rzadko i zbyt późno?

 

Za udział w konferencji zostały przyznane 4,0 punkty edukacyjne dla lekarzy i 2,0 dla diagnostów laboratoryjnych.

 

Koszt udziału w konferencji wynosi 30 zł.

Kwotę należy uiścić na konto:

Santander Bank Polska S. A. nr 06 1090 1492 0000 0001 0053 7752

koniecznie z dopiskiem „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych 18.03.2023”.

 

Aby uzyskać dostęp do platformy konferencyjnej, należy wejść na stronę wydarzenia i założyć konto użytkownika. W procesie rejestracji zostaną Państwo poproszeni o załączenie potwierdzenia przelewu.

 

Materiały edukacyjne i promocyjne materiały firmowe zostaną do Państwa przesłane również w formacie PDF. Na stronie konferencji, przez cały czas dostępu do platformy, dostępna będzie opcja „Zadaj pytanie”, dzięki której będzie można wysłać pytania do prelegentów przez cały czas kiedy aktywna będzie strona konferencji. Odpowiedzi na wszystkie pytania zostaną przesłane Państwu drogą mailową wraz z certyfikatami potwierdzającymi udział w konferencji i materiałami pokonferencyjnymi w pierwszej połowie kwietnia 2023 roku.

 

W imieniu Organizatorów

dr n. med. Katarzyna Fischer

Copyright © 2004-2023 PTDL