Aktualności » Poznań » Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akademii SARSTEDT

Małgorzata Zielińska – Przyjemska 01/10/2023 00:00

Akademia SARSTEDT to cykl webinarów o charakterze edukacyjnym z zakresu szerokopojętej fazy przedanalitycznej, które prowadzą wykładowcy o bogatym doświadczeniu zarówno naukowym jak i praktycznym.

Kolejne spotkanie on-line „Zastosowanie cfDNA w diagnostyce onkologicznej i nieinwazyjnych badaniach prenatalnych” odbędzie się we wtorek 10.10.2023 o godzinie 18:00. Webinar poprowadzą:

  • ·Prof. dr hab. n. med. Izabela Zawlik - Kierownik Zakładu Genetyki Ogólnej Instytut Nauk Medycznych, Kierownik Laboratorium Biologii Molekularnej Przyrodniczo–Medyczne Centrum Badań Innowacyjnych Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytet Rzeszowski
  • ·Dr n. med. Katarzyna Ziółkowska - specjalista z laboratoryjnej diagnostyki i genetyki medycznej, Kierownik Centralnego Laboratorium Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Asystent w Katedrze i Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Członek Rady Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych

Wszyscy zarejestrowani na poprzednie webinary otrzymają automatyczne zaproszenie również na to spotkanie, nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Pozostałe zainteresowane osoby prosimy o rejestrację na stronie www.akademiasarstedt.pl

Za uczestnictwo w webinarze diagnostom laboratoryjnym przysługują 2 punkty edukacyjne „miękkie”.
Mamy nadzieję, że nasz webinar będzie dla Państwa kolejną porcją praktycznej wiedzy oraz źródłem inspiracji.

Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu.

Zespół SARSTEDT

Copyright © 2004-2023 PTDL