Aktualności » Lublin » Diagnostyczny Maj 2017

Barbara Pęksa 13/11/2016 07:52

 W dniach 12-13 maja 2017 Lubleski Oddział PTDL wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Leczenia Ciężkich Krwotoków organizuje trzecią edycję Diagnostycznego Maja. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zachęcanie młodszych Kolegów do aktywnego udziału w konferencjach i zjazdach poświęconych ogólnie pojętej diagnostyce/medycynie laboratoryjnej. Chodzi nam w szczególności o stworzenie okazji do zaprezentowania szerszej społeczności diagnostów laboratoryjynch grupy utalentowanych mówców.

Zasady konkursu:

1. Pierwsza faza Konkursu polega na zebraniu nominacji w dniach 7 listopada 2016- 31 stycznia 2017, dla wyróżniających się kandydatów- wykładowców, którzy nie ukończyli jeszcze 40 roku życia. Nominacje proszę przesyłać na adres bpeksa@gmail.com

2. Tematy wykładów nie podlegają ograniczeniu. Chcielibyśmy, aby motywem przewodnim Konferencji był postęp technologiczny/informatyczny w w diagnostyce laboratoryjnej/medycznej. Szczególnie interesuje nas wykorzystanie nowych technologii w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy oraz to co ułatwia formułowanie prawidłowego wyniku, prawidłowe rozpoznanie choroby. Jest to pojemny temat, w którym zmieszczą się różnorodne zagadnienia. Jet to jednak tylko sugestia, a nie wymóg formalny.

3. Finałem Konkursu będzie Konferencja, która odbędzie się 12-13 maja 2017r. w Lublinie

Copyright © 2004-2023 PTDL