Aktualności » Kielce » Posiedzenie naukowo-szkoleniowe PTDL dla diagnostów laboratoryjnych „COVID-19: rola diagnostyki laboratoryjnej w walce z pandemią”

Anna Goliszek 22/02/2021 00:00

Zapraszamy na spotkanie naukowo-szkoleniowe organizowane przez fimę EUROIMMUN.          

Spotkanie naukowo-szkoleniowe odbywa się w formule on-line. Zarejestrowani uczestnicy po zalogowaniu mogą wysłuchać wykładów w dowolnym momencie. Strona z nagraniami zostanie uruchomiona w dniu konferencji i będzie aktywna przez 7 kolejnych dni. Przez cały czas dostępu do platformy za pośrednictwem opcji „Zadaj pytanie” będzie można wysłać pytania do prelegentów. Odpowiedzi zostaną przesłane drogą mailową wraz z materiałami pokonferencyjnymi.

Posiedzenie naukowo szkoleniowe PTDL odbędzie się w formule on-line na stronie:

https://euroimmun.pl/spotkanie_PTDL_2/

Aby wziąć udział, należy założyć konto klikając w zakładkę Rejestracja i podać niezbędne dane. Zalecamy zapisanie loginu i hasła do strony.

W dniu rozpoczęcia konferencji, 01.03.2021r. należy zalogować się do konta, aby w zakładce wykłady uzyskać dostęp do ich treści. Wykłady nagrane przez prelegentów dostępne będą dla Państwa przez 7 kolejnych dni od zakończenia spotkania tj. do 07.03.2021. W tym czasie dostępna będzie opcja „Zadaj pytanie”, dzięki której będzie można wysłać pytania do prelegentów. Odpowiedzi na wszystkie pytania zostaną przesłane Państwu drogą mailową wraz z materiałami pokonferencyjnymi i certyfikatami.

Copyright © 2004-2023 PTDL