Aktualności » Kielce » Konferencja „Świętokrzyskie Spotkanie – Nowości w Diagnostyce” w dniach 3-4 kwietnia 2020 roku

Anna Goliszek 05/03/2020 00:00

W imieniu Zarządu PTDL oddział w Kielcach mam zaszczyt zaprosić diagnostów laboratoryjnych do udziału w drugiej edycji "Świętokrzyskich Spotkań”.

Konferencja „Świętokrzyskie Spotkanie – Nowości w Diagnostyce” 

 3-4 kwietnia 2020 roku Centrum Kongresowym Targi Kielce w Kielcach.

Celem konferencji będzie wymiana myśli, poglądów i doświadczeń naukowych w diagnostyce laboratoryjnej.

Mam  nadzieję, że tematyka sesji naukowych, wystąpienia znakomitych prelegentów,    a także możliwość  integracji środowiska diagnostów zachęcą Państwa do udziału
w tym wydarzeniu.

Program konferencji został ułożony tak, aby przekazać jak największą ilość wiedzy z zakresu immunologii, biologii molekularnej, mikrobiologii. Jedna z sesji wykładowych będzie poświęcona zagadnieniom dotyczącym komunikacji oraz wypalenia zawodowego wśród diagnostów laboratoryjnych.

W trakcie konferencji zaplanowano również prezentacje  firm na stoiskach wystawowych, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z nowościami branżowymi.

Wierzę, że uczestnictwo w spotkaniu spełni Państwa oczekiwania i wpłynie na poszerzenie współczesnej wiedzy zawodowej.  

Formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzenie opłaty za uczestnictwo w konferencji należy przesłać w postaci zdjęcia/skanu na jeden z adresów podanych w formularzu.

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://www.targikielce.pl/storage/file/core_files/2020/3/5/caab2375659348de56e80008524ddf51/nowo%C5%9Bci-w-diagnostyce-2020-formularz.pdf

Serdecznie zapraszam!

Przewodnicząca PTDL oddział w Kielcach
Anna Goliszek

Copyright © 2004-2021 PTDL