Aktualności » Katowice » Jubileusz 45-lecia Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
-
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczam Komunikat nr 1 z wstępnymi informacjami na temat organizowanych w Sosnowcu obchodów 45-lecia Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Serdecznie zachęcam do udziału w obchodach jubileuszu oraz Konferencji "Postępy w diagnostyce laboratoryjnej i farmakoterapii".
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT NR 1
Koleżanki i Koledzy
W tym roku przypada JUBILEUSZ 45- LECIA WYDZIAŁU
FARMACEUTYCZNEGO z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ w Sosnowcu.
Dlatego też, już po raz czwarty spotykamy się na ZJEŹDZIE Absolwentów.
Termin: 21 kwietnia 2017r. (piątek)
Główna uroczystość tj. KONFERENCJA:
„POSTĘPY W DIAGNOSTYCE LABORATORYJNEJ I FARMAKOTERAPII” związana jest z JUBLIEUSZEM 45-lecia WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEHO Z ODDZIAŁEM MADYCYNY LABORATORYJNEJ w Sosnowcu.
Konferencja ta jest organizowana przez Władze Wydziału
i Dziekana- Panią prof. dr hab. Krystynę Olczyk.
Uczestnictwo w KONFERENCJI jest BEZPŁATNE (program dostępny w Internecie).
Natomiast oprócz aspektów naukowych – cechą IV ZJAZDU jest także możliwość spędzenia czasu w biesiadnej atmosferze.
Ponieważ Klub Studencki jest w remoncie, planujemy zorganizowanie wieczornego spotkania w jednym z hoteli w Sosnowcu ( wraz z możliwością noclegu).
Dlatego też
ZAPRASZAMY KOLEŻANKI I KOLEGÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W KONFERENCJI I SPOTKANIU TOWARZYSKIM, A TAKŻE
POINFORMOWANIE WSZYSTKICH ZNAJOMYCH !!!!!!
Będzie nam wszystkim bardzo miło spędzić kilka godzin w gronie „starych przyjaciół”.
W kolejnym Komunikacie Nr 2 przekażemy bardziej szczegółowe informacje.
Andrzej Bednarz – 603 193 247
Stanisław Dyląg – 602 530 300
Małgorzata Korzeńska-Sokół – 693 828 552
Są to osoby, do których można się zwracać o dodatkowe informacje.