Aktualności » Gdańsk » Zebranie naukowo-szkoleniowe w dniu 22.06.2022

Agnieszka Jankowska-Kulawy 15/06/2023 10:14

ZAPROSZENIE

Posiedzenie naukowo - szkoleniowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w posiedzeniu pt.:

"Zakażenia skóry i tkanek miękkich z udziałem patogenów inwazyjnych - obraz kliniczny, diagnostyka i leczenie"

Szkolenie odbędzie się 22 czerwca 2023 r. o godz. 18:00

 Prowadzącą szkolenie będzie Pani dr n. med. Elżbieta Arłukowicz, która od wielu lat jest konsultantem ds. mikrobiologii w laboratorium ALAB w Gdyni dla kilku szpitali województwa pomorskiego. Przewodniczy również pracy komitetów i zespołów kontroli zakażeń i antybiotykoterapii.

Agenda:

  1. Charakterystyka drobnoustrojów odpowiedzialnych za zakażenia inwazyjne - co je wyróżnia?
  2. Działanie mikroorganizmu na makroorganizm a objawy kliniczne - rola drobnoustroju w patogenezie zakażenia inwazyjnego.
  3. Metody terapeutyczne stosowane w zakażeniu inwazyjnym i ich ograniczenia.

Po szkoleniu do zarejestrowanych w MS Teams użytkowników zostanie przesłany test wiedzy. Jego zaliczenie będzie warunkiem uzyskania certyfikatu.

Link do rejestracji dla uczestników: https://konferencje.alab.com.pl/index.php/product/110-zakazenia-skory-i-tkanek-miekkich-z-udzialem-patogenow-inwazyjnych-obraz-kliniczny-diagnostyka-i-leczenie

  

Zapisy na wydarzenie trwają do 20.06, do końca dnia. Bezpośredni link do szkolenia zostanie przesłany mailem dzień przed szkoleniem tj. 21.06.2023 r. 

* Dla usprawnienia procesu wydawania certyfikatów uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na stronie konferencje.alab.com.pl oraz logowanie się do spotkania przy użyciu Państwa Imienia i Nazwiska.

 

Przewodnicząca Oddziału Gdańskiego PTDL

dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy 

Copyright © 2004-2023 PTDL