Aktualności » Gdańsk » Zmiany w Akademii ALAB

Agnieszka Jankowska-Kulawy 22/05/2023 05:12

Szanowni Państwo

 

Od maja 2023 roku webinaria Akademii ALAB będą odbywały się na platformie MS Teams. Dla uczestników webinariów najważniejsze zmiany to:

 1. Zmiana aplikacji z Clickmetting na aplikację MS Teams
 2. Uczestnicy webinarium dzień po spotkaniu do godz. 10:00 otrzymają link do testu. Link zostanie wysłany na adres email użyty podczas procesu logowania do webinarium.
 3. Link do testu będzie aktywny przez 4 dni.

Pozostałe zasady dotyczące webinariów pozostają bez zmian, podsumowanie ich poniżej:

 1. Rejestracja uczestników webinariów odbywa się przez stronę ALAB konferencję https://konferencje.alab.com.pl/: Informacja o planowanym webinarium oraz link do rejestracji uczestników będzie publikowany na stronie Gdańskiego oddziału PTDL.
 2. Bezpośredni link do szkolenia zostanie przesłany na adres email, użyty podczas rejestracji na dzień przed szkoleniem.
 3. Webinaria odbywać się będą w aplikacji MS Teams
 4. Podczas procesu logowania do MS Teams uczestnik musi podać swoje imię i nazwisko, adres email, oraz adres organizacji, w której pracuje (dane te są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu wydawania certyfikatów uczestnictwa).
 5. Uczestnicy webinarium dzień po spotkaniu otrzymają link do testu. Link zostanie wysłany na adres email użyty podczas rejestracji i logowania do webinarium.
 6. Link do testu będzie aktywny przez 4 dni.
 7. Po zdanym teście certyfikat będzie udostępniony na stronie https://konferencje.alab.com.pl/ na koncie użytkownika w zakładce „certyfikaty”, w terminie 7 dni po zdaniu testu.
 8. Przy rejestracji na webinarium na stronie  https://konferencje.alab.com.pl/ oraz przy rejestracji do wydarzenia w MS Teams należy używać tego samego adresu email.

 

Przewodnicząca Oddziału Gdańskiego PTDL

dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

Copyright © 2004-2023 PTDL