Aktualności » Gdańsk » Zebranie naukowo-szkoleniowe 18 maja 2021

Agnieszka Jankowska-Kulawy 06/05/2021 07:25

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie naukowo-szkoleniowe Gdańskiego Oddziału PTDL

 

18 maja 2021 (wtorek), godz. 18:00


Zebranie odbędzie się w systemie on-line, na platformie Click meeting. Wykład pt:

 

”Charakterystyka i zdjęcia mikroskopowe komórek występujących w płynach z jam ciała"

 

wygłosi: prof. dr hab. n. med. Maria Mantur

 

Pani prof. Maria Mantur jest wykładowcą Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku oraz emerytowanym profesorem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

Wykład będzie sponsorowany przez firmę MPW MED. INSTRUMENTS, z Warszawy. Pani profesor Maria Mantur oraz firma MPW MED. INSTRUMENTS wspólnie wydali książkę-atlas,  dwujęzyczną pt: "Ocena mikroskopowa komórek w płynach z jam ciała praktyczny atlas"; "Microscopic evaluation of cells in body cavity fluids practical atlas". Prezentowany wykład będzie stanowił bezpośrednie nawiązanie do w/w pozycji.

Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:

1. Dołącz przez stronę internetową: https://gumed.clickmeeting.com/zebranie-naukowo-szkoleniowe-oddzialu-gdanskiego-polskiego-towarzystwa-diagnostyki-laboratoryjnej


2. Dołącz przez aplikację mobilną:
ID wydarzenia: 346-249-184

Osoby, które chcą uczestniczyć w spotkaniu proszone są , po wejściu na stronę o podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, w celu weryfikacji obecności.

 

dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

Przewodnicząca Oddziału Gdańskiego PTDL

Copyright © 2004-2023 PTDL