Aktualności » Bydgoszcz » Odwołanie konferencji naukowo-szkoleniowej Oddziału Bydgoskiego w Turznie

Sławomira Balcerak 24/08/2020 00:00

Szanowni Państwo,

W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w Polsce i dynamicznym wzrostem zakażeń podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu  konferencji naukowo-szkoleniowej Oddziału Bydgoskiego zaplanowanej w terminie 17-18.09.2020 r w Turznie k/Torunia.

Zmieniając termin konferencji (pierwotnie miała się odbyć w dniach  28-29 maja 2020 r) mieliśmy nadzieję na uspokojenie się sytuacji,która umożliwiłaby organizację tego wydarzenia.

Decyzja nasza wynika głównie z troski o nasze wspólne bezpieczeństwo (uczestników konferencji oraz pracowników firm diagnostycznych).Część firm diagnostycznych właśnie ze względu na bezpieczeństwo swoich pracowników odwołała swoje uczestnictwo w tym roku w wielu konferencjach (w tym w Turznie).

Jednocześnie mamy nadzieję na organizację konferencji w 2021 r,jeśli będzie to możliwe.

 

Ze względu na to,że obecna sytuacja uniemożliwia organizację tradycyjnych posiedzeń naukowo-szkoleniowych rozważamy od października  przeprowadzanie spotkań on-line.

Proszę śledzić komunikaty ukazujące się w zakładce Oddziału n/t terminu i tematyki tych spotkań.Oczywiście będziemy na bieżąco obserwować sytuację i jeśli tylko  ulegnie ona znacznej poprawie to rozważymy wznowienie tradycyjnych spotkań.

Serdecznie pozdrawiamy członków naszego Oddziału i do zobaczenia wkrótce.

Zarząd Oddziału PTDL w Bydgoszczy

Copyright © 2004-2023 PTDL